130830-2021 - ÄndringSverige-SÖDERTÄLJE: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI2020-1052 Kaffemaskiner
Referensnummer: TI2020-1052
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyra av begagnade kaffemaskiner och inköp av förbrukningsvaror såsom kaffe, te, choklad, socker och torkad mjölk