Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ärendehanteringssystem för felanmälningar och återrapportering
Referensnummer: 13390
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30196000 Planeringssystem, 35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4), 48000000 Programvara och informationssystem, 72212900 Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen