2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flygbränsle till Trafikflyghögskolan
Beskrivning: Leverans av flygbränsle (AVGAS 100LL) till Lunds universitets Trafikflyghögskola i Ljungbyhed.
Intern identifierare: V 2024/243
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor öppen