131116-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Upphandling av Personlig assistans
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Personlig assistans
BeskrivningJärfälla kommun upphandlar personlig assistans tillsammans med Upplands- Bro kommun.
Intern identifierareÄON 2023/598
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenEnligt LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del