2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av särskilt boende Tvååker och Veddige, ver 2
Beskrivning: Upphandlingen avser drift av särskilt boende i Tvååker och Veddige. Boendena omfattar så väl somatik som demens.
Intern identifierare: SN 2025/0344
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegs upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000