131431-2026 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Krossning och flisning av avfallsfraktioner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKrossning och flisning av avfallsfraktioner
BeskrivningNy upphandling av Krossning/flisning av avfallsfraktioner i Strömsund
Intern identifierareUPPH.2025.664
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000