See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre drift Malmösjukhusområde, Victoriagården, samt snöröjning och halkbekämpning Beredskapslager Stora Bernstorp
Beskrivning: Entreprenaden omfattar drift och underhåll av utemiljön m.m., kring Region Skånes fastigheter på Malmö sjukhusområde och Victoriagården samt snöröjning och halkbekämpning för Beredskapslager Stora Bernstorp.
Intern identifierare: 2025-FA000126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000