131515-2026 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Fastighetsnära insamling från flerfamiljshus
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsnära insamling från flerfamiljshus
BeskrivningReko Sundsvall AB upphandlar tjänst för fastighetsnära insamling från flerfamiljshus.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122348:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511000 Sophämtning
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängningsoption