131785-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – KA (Kontrollansvarig enl PBL) - Hässleholms sjukhus Forth
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKA (Kontrollansvarig enl PBL) - Hässleholms sjukhus Forth
BeskrivningUppdraget innebär att självständigt kunna leda och samordna allt arbete gällande myndighetskraven avseende Kvalitetsansvarige enligt PBL för lovärenden inom projektet Forth.
Intern identifierare93080000-404797-40054
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000