Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support och utveckling av Atlassianprogramvara
Referensnummer: 2.5-2018-6968
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48222000 Programvara för webbserver
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser support och utveckling av Atlassian-produkter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48222000 Programvara för webbserver
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen