2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringsverktyg
Beskrivning: Rekryteringsverktyg
Intern identifierare: 202355
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Marketing automation system