131927-2020 - PlaneringSverige-Stockholm: Instrument för anestesi och återupplivning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing Defibrillatorer med förbrukning, tillbehör.
Referensnummer: 20/28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33171000 Instrument för anestesi och återupplivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm kallar till Hearing gällande defibrillatorer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Hearing Defibrillatorer med tillbehör