131967-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återvunna returråvaror – Omhändertagande av kommunskrot/osorterat metallskrot
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av kommunskrot/osorterat metallskrot
BeskrivningUpphandling av leverantör för omhändertagande om kommunskrot/osorterat metallskrot på Rambos fyra anläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14900000 Återvunna returråvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107437:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 14910000 Återvunna returråvaror av metall