2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restauratör till Carolina Rediviva
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i Uppsala universitets tjänstekoncession av en (1) restauratör till caféet i Carolina Rediviva. Caféet med tillförande mottagningskök är nytt sedan 2019 och byggdes i samband med en omfattande ombyggnation av Carolina Redivivas lokaler.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling i 1 steg. Annonsering i TED.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121763:Lot:1