2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nickelkadmiumbatterier
Beskrivning: NiCd-batterier
Intern identifierare: KOM-405314
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34946120 Järnvägsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Nickelkadmiumbatterier för Trafikverkets avbrottsfria kraftbehov.
Intern identifierare: Nickelkadmiumbatterier