2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revision av Region Skånes bolag
Beskrivning: Revision av Region Skånes bolag
Intern identifierare: 2023-O003287
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av revisionstjänster till Region Skånes bolag
Intern identifierare: 2023-O003287.
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212100 Finansiell revision
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandling av revisionstjänster av Region Skånes bolag
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79211000 Redovisning, 79212100 Finansiell revision