2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Digitala enheter med tillhörande tjänster
Beskrivning: Inbjudan till leverantörer att lämna synpunkter inför annonsering av upphandling Digitala enheter med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 25/20
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30213300 Stationär dator, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32250000 Mobiltelefoner