2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hearing för Kontaktcenterlösningar
Beskrivning: Syftet med denna inbjudan är att Västra Götalandsregionen (VGR) vill samla in information om vad som finns tillgängligt på marknaden av kontaktcenterlösningar.
Intern identifierare: RS 2026-00708
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32524000 Telekommunikationssystem, 48810000 Informationssystem, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64214200 Telefonväxeltjänster, 64215000 IP-telefoni, 79510000 Telefonsvarartjänster