132038-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekttjänster – Framework agreement, architect services in Paris, France
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement, architect services in Paris, France
BeskrivningArchitect services for the The Swedish Embassy, Residence and Swedish Institute in Paris, France
Intern identifierare3649/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000