132073-2024 - Resultat
Sverige – Brandskyddstjänster – Brandtekniska installationer 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandtekniska installationer 2024
BeskrivningDenna upphandling omfattar förvaltning av SISABs vattensprinkleranläggningar och rökgasventilatorer.
Intern identifierareSISAB 2023/157
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem, 44115500 Sprinklersystem, 45312100 Installation av brandlarmssystem, 45343230 Installation av sprinklersystem, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBrandtekniska installationer 2024