2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processvattentank
Beskrivning: Upphandlingen omfattar utbyte av befintlig processvattentank samt installation av pumpsystem samt funktioner för processvätska, på RISE anläggning i Borås.
Intern identifierare: 24/166
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000