132156-2019 - ResultatSverige-Motala: Arkitektoniska konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El-projektör
Referensnummer: UH-2019-11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser tekniska konsulttjänster åt FAMI, för att färdigställa ett förfrågningsunderlag för totalentreprenad ABT 06.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen