2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av gymutrustning
Beskrivning: Herrljunga kommuns tekniska förvaltning genom Fritid inbjuder er att inkomma med anbud avseende hyra av gymutrustning i avsedd lokal i Herrljunga Sportcenters Sim- och idrottshall.
Intern identifierare: TK 10/2020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37420000 Gymnastikutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000