See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Gånghjälpmedel
Beskrivning: Gånghjälpmedel, rollatorer för inom- och utomhusbruk.
Intern identifierare: KSN-2025-03331
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ramavtal gånghjälpmedel
Intern identifierare: 1775391-0
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Miljö och Hållbarhet
Intern identifierare: 1832738-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella obligatoriska krav
Intern identifierare: 1836411-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: A1 Armbågskrycka standard
Intern identifierare: 1836412-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: C1 Gåbord el standard
Intern identifierare: 1836418-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: D1 Inomhus rollator standard
Intern identifierare: 1836421-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: D2 Inomhus rollator lättvikt
Intern identifierare: 1836422-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: D3 Utomhus rollator standard
Intern identifierare: 1836423-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: D4 Utomhus rollator lättvikt
Intern identifierare: 1836424-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: D5 Inom- och utomhus rollator tunga brukare
Intern identifierare: 1836425-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: D6 RA/Gåbord
Intern identifierare: 1836426-10