132244-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – TI 2025-1229 Lokalvård Södertälje kommuns verksamhetslokaler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1229 Lokalvård Södertälje kommuns verksamhetslokaler
BeskrivningUpphandling avser Lokalvård i Södertälje kommuns verksamhetslokaler.
Intern identifierare25/100
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000