132247-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – V.56 Trafikplats Dingtuna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelV.56 Trafikplats Dingtuna
BeskrivningAnläggande av ny trafikplats i korsningen mellan v.56 och v.553.
Intern identifierareKOM-418715
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareV.56 Trafikplats Dingtuna