132316-2020 - ResultatSverige-Alvesta: Järnhandelsartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror i Alvesta tätort
Referensnummer: 19/49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Järnhandelsvaror
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42600000 Verktygsmaskiner, 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 44510000 Verktyg, 44511000 Handverktyg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen