132548-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Antikroppar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Antikroppar
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33651520 Antikroppar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandingen avser försörjning av Universitetens användning av antikroppar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen