132575-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för hälsa och säkerhet – Konsulttjänster avseende analys, uppföljning och utvärdering inom områdena hälso- och sjukvård, tandvård och omsorg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende analys, uppföljning och utvärdering inom områdena hälso- och sjukvård, tandvård och omsorg
Beskrivning: Myndigheten för vård- och omsorgsanalys genomför en upphandling med målet att upprätta ett ramavtal avseende konsulttjänster för analyser, uppföljningar och utvärderingar inom områden som rör myndighetens kärnverksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120007:Lot:1