Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 12 000 000,00 SEK