Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vitvaruservice
Referensnummer: KSN-2020-00882
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Vitvaruservice, reparationer samt underhåll av vitvaror.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader, 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen