132785-2022 - ÄndringSverige-Borås: Reklammaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: 2021-00059IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar profilprodukter för Borås Stads Koncern och Södra Älvsborgs Räddningsförbund.