132786-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Borr- fräs och sågutrustning
Referensnummer: 2021-O000201
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en regional upphandling för borr-, fräs- och sågutrustning.
För omfattning av volym och takvolym, se kravspecifikation i upphandlingen.