2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Leverantörspresentation System för digital cytologi
Beskrivning: RFI System för digital cytologi för att Region Skåne ska oriterna sig vad markanden erbjuder för lösningar. Region Skåne önskar att bjuda in till leverantörspresentation.
Intern identifierare: 2024-O002063
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)