See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport med liftdumper
Beskrivning: Upphandlingen avser transport av containers innehållande farligt och icke farligt avfall med liftdumperbil.
Intern identifierare: 2023-108
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Transport med liftdumper (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ej obligatorisk