132948-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Trygghetsskapande teknik - Ordinärt boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetsskapande teknik - Ordinärt boende
BeskrivningTjörns kommun avser upphandla Trygghetslarm för ordinärt boende, hela larmkedjan inklusive larmcentral.
Intern identifierare23/74
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121700 Larmsystem, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del