See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsreläer för signalställverk, Saltsjöbanan
Beskrivning: Inköp av säkerhetsreläer till signalställverk 59, Saltsjöbanan.
Intern identifierare: TN 2023-0804
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31720000 Elektromekanisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000