132962-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Greppa Näringen för Stockholm, Södermanland, Västmanland, Gävleborg;dalarna och Örebro län
Referensnummer: 114-6118-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Rådgivningar i projektet greppa näringen för 6 st län.
Stockholm, Södermanland, Västmanland, Dalarna,Gävleborg och Örebro. i form av ett dynamiskt inköpssystem.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen