2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revision- och certifieringstjänster ISO
Beskrivning: Revisions- och certifieringstjänster ISO 14001 och 9001 med optioner för även övriga ISO certifieringsgtjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100724:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79132000 Certifieringstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ytterligare revisions- och certifieringstjänster inom området.