133000-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mattor – Mattor till event
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattor till event
BeskrivningStockholmsmässan inbjuder till att lämna anbud i upphandlingen avseende mattor till Stockholmsmässans event. Förutsättningarna för att delta i upphandlingen redovisas i detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare26/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39531000 Mattor
Ytterligare klassificering (cpv): 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser, 92331100 Tjänster på mässor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000