133007-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska hjälpmedel – Kompression
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompression
BeskrivningKompression
Intern identifierare2024-O001865
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 18315000 Strumpor, 18424000 Handskar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33180000 Funktionellt stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000