133044-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägmarkeringsfärg – Väg- och ytmarkeringar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäg- och ytmarkeringar
BeskrivningUpphandlingen omfattar läggning av väglinjer samt köp av trafiklinjemassa och övrigt material.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44811000 Vägmarkeringsfärg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100213:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten