Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling årlig revision Etapp II
Referensnummer: 18/122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79212500 Tjänster i samband med räkenskapsgranskning
II.1.4.
Kort beskrivning
Den stora upphandlingen (DSU) av årlig revision Etapp II. Etapp I genomfördes under våren 2018
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 2
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen består av 6 upphandlingsområden inkluderande olika antal enheter under varje område. Anbud kan ges för alla 6 upphandlingsområdena.
Del nr: Etapp II
Upphandlingen består av 6 upphandlingsområden vilka innehåller olika antal enheter. Ett upphandlingsområde upphandlas i sin helhet och inkluderar de olika enheterna under området.