133159-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård och verksamhetsnära tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård och verksamhetsnära tjänster
BeskrivningLokalvård och verksamhetsnära tjänster samt extra lokalvårdstjänster
Intern identifierareRS 2023-01688
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal