See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsbesiktning
Beskrivning: Besiktning av fordon.
Intern identifierare: KS2024/1133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631200 Bilbesiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: KS2024 1133
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 Lätta Fordon
Beskrivning: Besiktning av lätta fordon.
Intern identifierare: KS2024_1133
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2 Tunga Fordon
Beskrivning: Besiktning av tunga fordon.
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning