133234-2020 - ResultatSverige-VÄNERSBORG: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NO-behandling
Referensnummer: RS 2019-05405
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av NO-behandling
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning, 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen