2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Simrishamn, Skurup, Ystad och Tomelilla kommun
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas.
Intern identifierare: 10490:14
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216200 Elektroniska informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000