133257-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Läkemedel Samlingsupphandling 2024 Region Blekinge
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel Samlingsupphandling 2024 Region Blekinge
BeskrivningSamlingsupphandling.
Intern identifierareRB2023-0378
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLäkemedel Samlingsupphandling 2024 Region Blekinge