See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utsättningstjänster
Beskrivning: Uppdraget gäller för tillhandahållande av utsättningsteknikertjänster i mindre uppdrag samt för löpande underhåll.
Intern identifierare: 25/101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 (1)
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1698387-0
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1
Intern identifierare: 1698388-1