133397-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster – Leverans av support och utbildning för Juniper produkter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverans av support och utbildning för Juniper produkter
BeskrivningLeverans av support och utbildning för Juniper produkter
Intern identifierareKOM-419837
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLeverans av support och utbildning för Juniper produkter